درباره

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت‌الله‌العظمی دکتر محمد صادقی تهرانی

آیت‌الله العظمی دکتر محمد صادقی تهرانی، صاحب تفسیر «الفرقان فی تفسیر القرآن بالقرآن و السنه» و مترجم قرآن، از مراجع تقلید شیعه و مفسران قرآن هستند. پایگاه اطلاع رسانی دفتر ایشان، آثار و مطالب مرتبط به این مرجع بزرگوار را منتشر می‌کند.


انتشارات شکرانه

انتشارات شکرانه در سال 1380 با هدف خدمت به نشر علوم قرآنی و با احترام به آیت‌الله العظمی صادقی تهرانی، صاحب تفسیر الفرقان به نام وی فعالیت خود را آغاز کرد و تاکنون آثار فراوانی از ایشان به چاپ رسانیده است که تعدادی از آن‌ها نیز به زبان‌های مختلف دنیا چاپ و ترجمه شده‌اند.
علاقه‌مندان جهت تهیه آثار ایشان می‌توانند به فروشگاه اینترنتی نشر شکرانه مراجعه کنند.


همایش بیداری قرآنی

همایش بیداری قرآنی در تاریخ معاصر سیری در اندیشه و آثار علامهٔ مجاهد آیت‌الله‌العظمی دکتر محمد صـادقی تهرانی است، که ازجمله سرسلسله‌داران بیداری قرآنی در تاریخ معاصر جهان اسلام بود و با پیشنیه‌ی بیش از نیم‌قرن مجاهدت در حوزه‌های علمیه‌ی قم، تهران، نجف، مکـه، مدینه، بیروت و سوریه و کاوش بی‌شائبه‌ی درون قرآنی برای دریافت و نشر لطایف و ظرایف کلام وحی الهی، تدریس علوم قرآن و تألیف بسیاری کتب فقهی، اصولی، مقارنات ادیان، فلسفی، عرفانی، عقیدتی، سیاسی و... بر مبنای قرآن کریم، بنیانی نوین در بیـداری قـرآنی تاریخ معاصر جهان اسلام نهاد.